Rreth meje

Un jam Klevis Maliqi…shkurt miqt me therrasin Visi..

Kam mbaruar gjimnazin ne qytetin e cerrikut ne Tomorr Sinani..

Lindur me 17/3/94…

Kete blog e kam hapur per te ndar njohurit me ju qe te zgjeroni diturine ndaj Letersise…

Nqs keni pyetja ose per te kontaktuar me gjeni ketu  http://www.facebook.com/KlevisMaliqi

Flm qe jeni pjese e Blogut tim…:)


7 mendime mbi “Rreth meje

  premtim tha:
  Mars 13, 2012 te 6:11 pm

  shum faqe e mire (Y)(Y)(Y), ju pergezoj 😀

  Besarta tha:
  Janar 15, 2013 te 4:44 pm

  Me siguri ke nje mendje te cuditshme qe shkruan dhe ne te njejten kohe i poston keto qka ti i ke ne mendje Shume mire vec perpara tkisha propozu me shkrujt edhe dicka per Engjujt:)

   visi5 u përgjigj:
   Prill 28, 2013 te 8:45 am

   Me shum kenaqesi Besarta, ne fakt e kam ber nje proz te till , do e postoj se shpejti . Flm qe je pjes i ketij Blogu 😉

  Besarta tha:
  Janar 15, 2013 te 4:46 pm
  era tha:
  Janar 10, 2014 te 1:34 pm

  je kot fare more djale ne foto nuk ke dale hic bukur

  era tha:
  Janar 10, 2014 te 1:36 pm

  nejse blogu eshte shume i mire pergezime

Lini një Përgjigje

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni / Ndryshoje )

Foto Twitter-i

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Twitter. Dilni / Ndryshoje )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni / Ndryshoje )

Foto Google+

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Google+. Dilni / Ndryshoje )

Po lidhet me %s