Kryefaqe

Mirese vini tek blogu im i letersise


Ketu do te gjeni si poezi ne Shqip por edhe poema, ese dhe proza te ndryshme. Ky nuk eshte nje blog i merzitshem qe shpreh vec gjera qe ju jeni te detyruar ti mesoni ne shkolle por do te shprehe dhe tregoje bukurine me te thelle te letersise.


Me kete une dua qe tjua tregoj edhe juve bukurine e saj dhe tjua shtoj dashurine per te.  Made by Visi5

Lexoni disa:

Rastesisht u Takuam 

Nje  jete e Brishte

Varri i Shitur

Poezi 


10 mendime mbi “Kryefaqe

  Klevis Maliqi u përgjigj:
  Janar 22, 2011 te 3:47 pm

  Shum faqe e bukur

  rori tha:
  Korrik 31, 2011 te 7:00 pm

  Keni kryer nje pune te shkelqyeshme qe keni hapur kete blog. E di se do te me vleje shume per detyra te dryshme ne shkolle. Faleminderit! 🙂

   visi5 u përgjigj:
   Tetor 19, 2011 te 5:51 pm

   flm…kjo esht 1 nga arsyet e mija per kete blog te ndihmoj…;)

   rejsimuco tha:
   Prill 23, 2014 te 4:49 pm

   m ka ndihmuar per cdo gje q un kam kerkuar dhe per kete jam shm e gezuar 🙂

  flaka tha:
  Dhjetor 11, 2013 te 1:11 pm

  Mundemi dhe ne te japim kety ndonje vet shkrim , krijim i temav te ndryshe

   Ardiana B.Hoxha tha:
   Prill 13, 2014 te 12:29 pm

   mundemi dhe ne te shkruajme ese dhe ngjarje te ndryshme tonat?

    klevis360 u përgjigj:
    Prill 17, 2014 te 7:29 am

    po mundeni. me drg me mesazh ketu tek blogu 😉

  Kejsi Cfarku tha:
  Janar 18, 2014 te 4:13 pm

  ckm visi mund te me ndihmosh me nje ese me teme dy botet e mia

  Donjeta tha:
  Prill 20, 2014 te 9:28 pm

  Nje faqe vertet e mire por a jane te mbeshtetura mbi tekstet e letersive?

Lini një Përgjigje

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni / Ndryshoje )

Foto Twitter-i

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Twitter. Dilni / Ndryshoje )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni / Ndryshoje )

Foto Google+

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Google+. Dilni / Ndryshoje )

Po lidhet me %s